Arachné 9922 A-TOM
Arachné 9922 A-TOM
Arachné 9922 A-TOM
Arachné 9922 A-TOM
Arachné 9922 A-TOM
Archiv článků
avatar

Beru

Pojeďte s  námi na cestu za třemi zlatými pruty, které se ztratily na břehu Labe v Kuksu, a znovu obnovit jejich kouzlo.

Sraz v sobotu 25.3. – v 7:35 na Hl. nádraží za pokladnami
Návrat – v 17:50 tamtéž
S sebou mějte proviant tak akorát na celý den, 120,- dobrou obuv, sešit, tužku, provázek a chuť hledat s námi něco několik set let ztracené.

(Trasa- Jaroměř-Kuks-Žireč)

Těší se na vás velice
Bere a Perličky

Srdečně zveme děti i rodiče na besedu s Vojtěchem Bílým, ředitelem organizace SIRIRI.

Beseda se koná na téma jeho misií ve Středoafrické republice, konkrétně situaci v městečku Bozoum a naší pomoci s projektem na podporu stacionáře pro sirotky, na který letos opět posíláme veškerý výtěžek z akce Na světě nejsme sami.

Uskuteční se v neděli 20.3. od 16:00 ve Vojtěšce!

Těšíme se na Vás!

V sobotu 13.2.2016 se společně vydáme po trase Voznice-Kytín-Babka-Řevnice.

Sraz v 8:15
na autobusovém nádraží Smíchov (autobus směr Dobříš)
Návrat v 16:30 u pokladen vlakového nádraží Smíchov

S sebou si vezměte jídlo a pití, teplé oblečení, pevnou obuv, šátek, zápisník a tužku, 70,- Kč. a samozřejmě dobrou náladu.)

Na všechny se těší
Berča

(731 721 222, berenika.anezka@gmail.com)

Blíží se opět pravidelný úklid naší drahé baziliky Sv. Markéty, a to JIŽ TUTO SOBOTU 28.3. 2015. Sraz bude v – 8:00 – před branou Břevnovského kláštera, konec odhadovaný na – 11:00. – Moc prosím o účast, a to nejen těch, co tam chodí na mše, ale i ostatní členky, dáváme tak najevo nás vděk za to, že se můžeme scházet ve Vojtěšce.

Děkuji předem a těším se na všechny, které se chystají zúčastnit!!

Berenika

Velevážení! .)

Tuto sobotu 17.1. se bude místo běžného výletu ve Vojtěšce konat vyrábění na letošní Misijní neděli.
Sraz bude v 9.00 před branou kláštera, konec je předpokládaný na půl druhou.
S sebou: nápady na výrobky, které by se daly nabízet k případnému prodeji, tedy pokud je to něco speciálnějšího, tak i jakékoli materiály, které vám třeba přebývají doma a mohly by se v tomto případě hodit (jinak budou samozřejmě k dispozici oddílové), svačinu, a doufám, že nám zbyde i nějaký čas na menší procházku, tak ani šat nepodceňte. 😉

Očekávám maximální účast a těším se na všechny zábavné nápady!
Berča

Agenti CIA, pozor!
Máme pro Vás další velice tajný úkol. Abyste se dozvěděli více, musíte dorazit dne 25. října v 7:45 na Hlavní nádraží v Praze, sraz bude před pokladnami. Nemůžeme se nijak zdržovat, akce musí být svižná a rychlá, proto prosíme, vemte si s sebou už rovnou věci na čtyři dny (dobře zabalené), pokud všechny úkoly splníte, vrátíme se dne 28.10. v 18:50 tamtéž. Stanovisko výpravy bude tentokrát na faře ve Vápenném Podole. S sebou mějte připravené: 500,- na nutné věci, které Vám budou poskytovány, spacák, karimatku, teplé oblečení na ven, dovnitř a i na mši svatou, dobré boty vhodné do jakéhokoliv počasí i na delší trasy cest, šátek, tužku a blok, zavazadlo menšího rozměru, kdyby bylo potřeba opustit stanovisko na celý den, boty na přezutí a jelikož se strava začne podávat až sobotní večeří, nezapomeňte si ani jídlo na první den akce, dále prosíme, abyste dovezli nějaký chutný pokrm, nejlépe v podobě buchet, na společnou nedělní snídani.

Počítáme s Vámi!!
Nicméně raději se supertajně nahlašte na oddílový mail nebo Berče.
Vaši informátoři

(Berča Suchánková a Míša Křivánková)

Velevážení novináři,

máme pro vás další úkol, a to senzaci o uprchlém trestanci Kadovanu Rejčířovi, kterou bychom rádi, co nejdříve obtiskli v našem deníku. Zatím ale víme jen velmi málo, proto s ním máme dojednaný sraz. Přijďte tedy v hojném počtu, a to v sobotu 7.12.2013 v 15:00 před bránu Břevnovského kláštera, buďte teple oblečení, konec odhadujeme kolem 17:00 opět u brány, nezapomeňte velkou dávku energie a pohotovosti pro tuto Akci! (vezměte si s sebou i nějaké malé občerstvení, ať máte dost potřebné energie)

Budeme se těšit!

Vzkazy
Previous Next
Latest on 19.01., 18:18

Annotationstwf: One of the most skilled calligraphers

Vintagexft: and 12 thousand Georgian manuscripts

Squierbtr: from lat. manus - "hand" and scribo - "I write") ]

Sylvia Yewen: Happy New Year 2021

»

Simple Calendar

Žádné události k zobrazení