Arachné 9922 A-TOM
Arachné 9922 A-TOM
Arachné 9922 A-TOM
Arachné 9922 A-TOM
Arachné 9922 A-TOM
Archiv článků

Nezařazené

Vážení rodiče,

protože nám letos zrušili poštu ve Vitějovicích, změnila se nám také adresa, kam můžete holkám posílat dopisy a balíčky.
Jméno
992. oddíl Arachné
poste restante
38 401 Nebahovy
V případě, že holkám posíláte balíček, většinou doporučujeme přibalit také něco pro ostatní, aby si holky navzájem nezáviděly.
Ve středu 23.6. bude v Břevnově od 19h sloužena mše svatá za zdárný průběh táborů. A ve čtvrtek 22.7. také od 19h za zdařilou potáborovou akci v Rumunsku, kam se letos jako vedoucí chystáme. Všichni jste srdečně zváni a budeme rády když si holky vezmou kroj.
Ještě, prosím, připomínám platbu tábora a originální verze přihlášek.
Díky a přeji pěkný den!
Mája

Krásný dobrý den,

přišel čas zaplatit oddílové příspěvky, které letos vychází na 300 Kč/osoba. Uhraďte je prosím co nejdříve, nejpozději však do konce června, na účet  296636381/0300 (do poznámky jméno dítěte).
Hezký zbytek dne!
Mája

Vážení rodiče, vážené slečny,

konečně se nám rozvolnila opatření a můžeme se opět scházet!!

Vnitřní akce jsou pořád omezovány mnoha opatřeními, proto jsme se rozhodly pro akci venkovní. Místo tradiční vánoční výpravy pojedeme na netradiční vánoční výlet!

Sejdeme se v sobotu 19. 12. v 7:30 na Hlavním nádraží u pokladen a zpět se vrátíme ve 18:35 tamtéž. S sebou si nezapomeňte: teplé oblečení, nepromokavé boty, jídlo a pití (ideálně v termosce), 30 Kč, náhradní ponožky, tužku, papír, cukroví, prskavky a roušku. Cestou ozdobíme stromeček pro zvířátka, takže prosím, přibalte také něco malého na ozdobení, co po našem odchodu může v lese zůstat (sušené ovoce, ořechy, mrkve,…). Nezapomeňte si, prosím, ani malý dárek (do 100 Kč), který bude zabalený a neoznačený. U stromečku si pak každý jeden dárek vylosuje.

Moc se na všechny těšíme!
Krásný předvánoční čas
Téra a Mája

Vážení rodiče,

posílám podrobnější informace k odjezdu na tábor.
Sraz bude ve středu 1. 7.  Na Knížecí (autobusové nástupiště 7) v 7:45. S sebou si nezapomeňte: okopírovanou kartičku pojištěnce, bezinfekčnost (s datem odjezdu, naleznete na stránkách), léky, které dítě pravidelně užívá, potvrzení o zdravotní způsobilosti (podepsané lékařem), jídlo a pití na celý den, pokrývku hlavy, pláštěnku, mikinu, pevné boty. Vše ostatní sbalte do zavazadel (batoh a taška/pytel), které přineste v pátek 26. 6. mezi 16h a 18h do Vojtěšky do (z Vašeho pohledu) levého křídla, pokud bude zamčeno volejte na číslo 604271558 (Mája) a přijdeme Vám otevřít. Případně kdo jede na přípravku, může zavazadla dovézt až v sobotu. Pojedeme v oddílových tričkách, které nevšichni mají, ostatním tedy postačí obyčejné tričko.
Před odjezdem prosím zkontrolujte holkám vlásky kvůli veškám.
S dotazy se na nás neváhejte obrátit!
Hezký den a těšíme se na přípravce
Za Arachné,
Mája

Před táborem je potřeba, aby holky měly skautské kroje. Dohodly jsme se, že nejjednodušší bude, když košili zajistí rodiče a my pořídíme šátky, nášivky a ostatní krojové doplňky. Na nákup košilí (i ostatního skautského vybavení) doporučujeme Junshop. Slevová kartička našeho střediska nejen na košile (33. skautské středisko Bílý los): 58674670534. 

Abychom byly jednotné budeme používat pánskou nebo dětskou (nikoli dámskou) košili s dlouhým rukávem.

Protože holky rostou dost rychle, je možné sehnat košili z druhé ruky (po někom blízkém, na facebookovém bazaru se skautským vybavením,…) a do nové investovat až později.

Drahé slečny,

blíží se nám konec pololetí, a tak bychom Vás rády pozvaly na společenské hry, turnaje, vyhlášení bodování a podle počasí také procházku. Sraz budeme mít 31.1. u brány v 10:00 a skončíme v 16:00 tamtéž. S sebou si nezapomeňte vetší svačinu, pití, blok a pokud chcete, tak také vaši oblíbenou stolní hru.

Na všechny se moc těšíme a doufáme, že se sejdeme v hojném počtu!
Krásný zbytek dne
Mája
Vzkazy
Previous Next
Latest on 19.05., 2:02

Sylvia Yewen: Happy New Year 2021

Dormanocd: Libraries of the Carolingian era). IN

Keyboard: Awesome Concrete Sausages

Fortressplt: (palimpsests). In the XIII-XV centuries in

»

Simple Calendar

Žádné události k zobrazení