Arachné 9922 A-TOM
Arachné 9922 A-TOM
Arachné 9922 A-TOM
Arachné 9922 A-TOM
Arachné 9922 A-TOM
Archiv článků

Zajímavosti

Milí rodiče a slečny,

po páteční bobulovce vedoucích zveřejňujeme plán akcí na další pololetí. Budeme se na vás těšit!

Vaše vedoucí

Termín Akce
So 24.2. Výlet
Pá 23.3. – Ne 25.3.   Trojdenní výlet
Pá 30.3. Křížová cesta spolu s Jelenama
So 14.4. Výlet
So 28.4. – Út 1.5. Čtyřdenní výlet
Ne 13.5. Na Světě Nejsme Sami
So 26.5. Výlet
So 16.6. Závěrečný výlet
So 23.6. Přípravka
So 30.6. – ? Tábor

Hledáme nové členky do oddílu!

Přijímáme dívky od 6 let (1.třídy).

Schůzky se konají jednou týdně po skupinkách podle věku, ve Vojtěšce (Praha-Břevnov). Každý měsíc pořádáme výlet nebo vícedenní akci.

Pokud hledáte turistický oddíl pro svoje dítě, napište nám na arachne.tom@gmail.com : – )

Vážení rodiče, milá děvčata,

moc se omlouváme, ale z důvodu malého počtu vedoucích, které by mohly jet, se letos nebudou konat ,,Jarňáky“. 🙁

Cecil

Další skvělý misijní den je za námi. Díky krásnému počasí a hlavně díky všem, kdo se na akci podíleli, se akce opravdu vydařila.

Velký dík patří Břevnovskému klášteru, všem organizátorům, dárcům, příchozím a všem, kdo se na akci jakkoliv podíleli.

Letos se během dne vybralo 85 148 Kč na podporu stacionáře pro sirotky v Bozoum ve Středoafrické republice.

Fotky z krásného dne si můžete prohlédnout tady:  http://jandrs.rajce.idnes.cz/Misijni_nedele_2015/

 

S radostí oznamujeme, že včera bylo zvoleno nové vedení našeho oddílu. Po táboře se hlavního vedoucování ujme Cecilka Holečková, ekonomkou bude Berenika Suchánková a zástupce hlavní vedoucí bude Míša Křivánková.

Drahé slečny a rodičové.

Dovoluji si vyhlásit, že náš oddíl si zahraje krátkou divadelní hru- tedy spíše pohádku, kterou  předvedeme jiným dětem (a jiným návštěvníkům) na akci Misijní neděle. Tímto bych chtěla přizvat malé herečky a to od nejmladších po nejstarší. Ničeho se nemusíte bát, nacvičovat se bude s vedoucími. Scénář upravíme tak, aby se na každého dostala role a text byl úměrný např. věku. Termíny zkoušek  zatím ještě pořešíme. Opakuji, přihlásit se může každý! 🙂

Zájemci nechť se mi prosím hlásí na email ( krivankovamisa@gmail.com )

Míša & Judita

Na dnešním zahajováku jsme prozkoumaly okolí hostivických rybníků, seznámily se s novou Terkou, smlsly si na předvolebních kampaních a cukrárenských pochoutkách, získaly českodrážní blbůstky a domluvily časy schůzek. Byly také rozdány plány akcí a aktualizovala jsem i příslušné záložky zde na webu.

Také prosíme o zaplacení členského příspěvku ve výši 250 Kč, v případe sourozenců každé další dítě 150 Kč. Zaplatit můžete na schůzkám družinovým vedoucím nebo převodem na účet 3372161001/5500 (do poznámky napište, prosím, jméno dítěte). Děkujeme.

PS: Děkuji všem, kdo se zapojily do akce Světluška! Celkem jsme vybraly 20 635 korun.

fotky z tábora zde

Je tomu už 10 let, kdy se členky našeho oddílu spolu se skauty oddílu Jeleni vydali na cyklocestu po Islandu. Akce se tehdy zúčastnilo celkem 50 cyklistů. V průběhu celé akce byla na „Jelením“ webu průběžná reportáž o jejím průběhu. Po čase došlo bohužel k poruše na tomto webu a ke ztrátě uložených článků. Leč internet je nepřeberná studnice a v hlubinách Googlu se podařilo původní text najít. U příležitosti 10.výročí byl tento text upraven a vloženy do něj fotografie, které v původním článku byly pouze odkazované. Kdo má zájem, může se na reportáž podívat na adrese http://island.arachne-tom.org/.

Přeji pěkné vzpomínky

Pavel Šimoníček

Vzkazy
Previous Next
Latest on 26.11., 9:09

compressing: Practical

Investment Account: orange

Israel Prichard: Hi, We're wondering if you've ever considered taking the content from arachne-tom.org and converting it into videos to promote on social media platforms such as Youtube? It's another 'rod in the pond' in terms of traffic generation, as so many people use Youtube. You can read a bit more about the software here: https://www.vidnami.com/c/Mathew2020-vn-freetrial Kind Regards, Israel

bluetooth: Courts

»

Simple Calendar

Žádné události k zobrazení