Arachné 9922 A-TOM
Arachné 9922 A-TOM
Arachné 9922 A-TOM
Arachné 9922 A-TOM
Arachné 9922 A-TOM
Archiv článků

Tábory a potáborové akce

Vážení rodiče, vážené slečny,

 • Tábor se uskuteční 1. – 20. 7. na stejném místě jako loni, tudíž mezi vesnicemi Nebahovy a Vitějovice na Šumavě.
 • Cena tábora je 2 500 Kč/dítě (druhé dítě: 2 300 Kč, třetí dítě: 2 200 Kč). Pokud by nás chtěl někdo finančně podpořit a zaplatit za tábor víc, budeme jedině rády. Doporučená zvýšená cena je 3 000 Kč. Samozřejmě v případě, že by se tábor neuskutečnil, tak Vám plnou částku pošleme zpět. Platbu prosím uhraďte do 1.6. na účet: 296636381/0300 (jako variabilní symbol uveďte rodné číslo dítěte). Potvrzení o platbě Vám vystavíme na požádání.
 • Přihlášku a souhlas rodičů prosím odevzdejte do 15.5. alespoň oskenované a nejpozději k autobusu nám prosím doneste originály.
 • Rády bychom, aby se holky zúčastnily celého tábora, ale je nám jasné, že to není vždy možné. Aby nám odjezdy a příjezdy dětí nenarušovaly chod tábora doporučujeme, aby holky jely zezačátku. Dejte nám, prosím, vědět, pokud se vaše dcerka/dcerky zúčastní jen části, ideálně s datem příjezdu a odjezdu.
 • Batohy a těžké věci doneste prosím v pátek 25.6. mezi 17 a 18 hodinou do Vojtěšky. Ideálně ať mají holky sbaleno do zavazadla, které se dá snadno nést, v nejlepším případě do krosny. Pokud jedete na přípravku, stačí je vzít v sobotu.
 • Přípravka letos proběhne opět celý víkend, přestože práce není tolik jako loni. Shodly jsme se, že se nám loni líbil společně strávený večer. Převážně stavět budeme v sobotu 26.6., pokud počasí dovolí, tak si stejně jako minulý rok večer zahrajeme u táboráku na kytary a v neděli 27. 6. můžeme jít například společně na mši.
 • Sraz na přípravku bude v 8:00 u Vojtěšky, dejte nám prosím vědět, zda se chystáte jet a jestli nemáte přebytečná místa v autě, případně pokud sháníte odvoz.
 • Na tábor pojedeme autobusem společně s Jeleny. Sraz bude 1.7. v 7:30 na parkovišti u brány Břevnovského kláštera. S sebou: jídlo a pití na celý den, kdo ještě nedodal tak také originální verzi přihlášky a souhlasu s poskytováním informací o zdravotním stavu. Na sebe: pevné boty a skautský šátek (kdo má).
 • U autobusu prosím zdravotnicím (Téře nebo Máje) odevzdejte: bezinfekčnost s datem odjezdu, okopírovanou kartičku pojištěnce (kdo nám kopii dával loni, tak nemusí), pravděpodobně potvrzení o testu, ale vzhledem k tomu, že se okolnosti mění každým dnem, tak ještě dáme vědět, léky, které dítě pravidelně užívá, společně s papírkem, jak a kdy lék brát (nahlaste nám také prosím léky, které jsou holky, zvyklé brát samy, ať víme) a posudek o zdravotní způsobilosti (ten je také možné odevzdat na kterékoliv schůzce do tábora).
 • Na tábor ať si holky neberou mobil nebo jiné cennosti. Veškerá komunikace bude probíhat přes vedoucí (v neakutních případech prosím pište raději SMS).

S jakýmikoliv dotazy se na nás neváhejte obrátit.

Krásný den!

Mája

Protože letos na tábor pojedeme na nové tábořiště, pomůže nám každá pomocná ruka a budeme rády, když nám se stavbou pomůžete. Akce je samozřejmě určená jak pro holky, tak pro silné maminky a tatínky, ale i pro sourozence.

Sejdeme se 27 .6. v 8:00 u Vojtěšky, tam naložíme věci do aut a vyrazíme na tábořiště. Jelikož nás čeká hodně práce, rozhodly jsme se pro víkendovou přípravku, budeme tedy rády, když přespíte do neděle. Pokud můžete jen v sobotu i to nám moc pomůže. V neděli bude možnost dojít si na mši svatou od 8:00 do Vitějovic. Návrat bude podle dohody s řidiči aut.

Abychom se na tábořiště všichni dostali, moc by nám pomohlo, kdybyste nám dali vědět, zda se na tábořiště chystáte a v kolika lidech a zda máte auto, případně nějaké místa navíc.

Mockrát děkujeme!

Informace o táboře 2020

 • Tábor se uskuteční v termínu 1. – 18. 7. na louce nedaleko vesnice Vitějovice na Šumavě.
 • Cena tábora je 2 500 Kč (pro druhé dítě: 2 300 Kč, třetí dítě: 2 200 Kč). Pokud by nás chtěl někdo finančně podpořit a zaplatit za tábor víc, budeme jedině rády. Doporučená zvýšená cena je 3 000 Kč. Částku prosím uhraďte nejpozději do 10. 6. na účet 3372161001/5500 ( jako variabilní symbol uveďte rodné číslo dítěte ) nebo v hotovosti.
 • Do 31. 5. prosím dodejte přihlášku a souhlas rodičů.
 • Pokud se někdo nemůže zúčastnit celého tábora, je možnost pozdějších příjezdů i dřívějších odjezdů, ale myslíme si, že je škoda neužít si tábor kompletně od začátku do konce. Proto prosíme pokud je to možné, aby holky jely na celý tábor. Výjimku samozřejmě tvoří nejmladší členky u kterých platí, že je lepší jet na část tábora, než nejet vůbec.
 • na mše budeme chodit do Vitějovic a jednou za námi přijede páter Václav ve všední den (je možné se s ním domluvit na předání balíku)
 • zdravotníkem bude Terka (Terezie Boháčová), zdravotní problémy dětí sdělte prosím ji
 • na místo srazu je potřeba přinést podepsanou bezinfekčnost, potvrzení o zdravotní způsobilosti, okopírovanou kartičku pojišťovny a léky, které dítě pravidelně užívá (nejlépe s instrukcemi, jak a kdy lék podat)
 • prosíme, aby si holky doma nechaly mobily a jakákoli elektronická zařízení – veškerá telefonická komunikace bude probíhat přes vedoucí
 • velké batohy přineste 26. 6. do Vojtěšky v 16:00, abychom je v sobotu mohly odvézt na tábořiště
 • Adresa na tábor:

Jméno

Skautský oddíl Arachné 992.

Vitějovice 46

384 27

Seznam věcí 2020 Přihláška 2020 Potvrzení o bezinfekčnosti Souhlas rodičů 2020

Milí rodiče,

na tábor budeme odjíždět v sobotu 29.6. Sraz bude v 7:00 na Hlavním nádraží u pokladen. Informace o příjezdu pošleme.
S sebou:

bezinfekčnost, okopírovanou kartičkou pojištěnce, popř. chybějící dokumenty (přihláška, souhlas s poskytováním informací o zdravotním stavu, potvrzení od lékaře)

Jídlo a pití na 1 den (oběd i večeře)
Kapesné (dle uvážení)
Pracovní oblečení
Pláštěnka
Svetr/mikina
Všechny léky, které dítě užívá

Pevné boty – půjdeme 7 km

Ještě bychom poprosily, abyste holkám před odjezdem zkontrolovali vlasy kvůli veškám.

Adresa na tábor:
jméno dítěte
LT TOM Arachné
Chobot
pošta Blatná
38 801
Těšíme se

Vážení rodiče, milé slečny,

stejně jako minulé roky i letos bychom Vás rády poprosily o pomoc se zavážením a stavbou tábora. Sejdeme se v sobotu 22.6. v 8:00 před Vojtěškou. Pokud plánujete na přípravku jet, budeme rády, když nám dáte vědět, zda byste nemohli poskytnout také auto, popř. kolik míst můžete nabídnout pro ty, kteří auto nemají. Pokud auto nemáte, a přesto plánujete na přípravku jet, dejte nám vědět a vyřešíme kdo s kým pojede.

 

Na tábor pojedeme veřejným autobusem, proto je potřeba, aby se velké batohy a tašky odvezly již s věcmi na přípravku. Prosíme Vás tedy o jejich doručení nejlépe v pátek 21.6. po 17. h do Vojtěšky.

 

Schůzky končí závěrečným výletem 15.6., o kterém Vás budeme ještě informovat. Přesto však starší holky poprosíme, aby se i tak dostavily 21.6. do Vojtěšky.

 

Děkujeme a moc se na všechny těšíme!

Vážení rodiče, vážené slečny,

prázdniny se blíží a s nimi i již dlouho očekávaný tábor. Ten proběhne od soboty 29.6. do 16.7.. Účastnický poplatek je potřeba uhradit do 15.6.2019 a činí 2800 Kč. Pokud posíláte na tábor více dětí, každý další sourozenec platí 2400 Kč.
V souvislosti s táborem Vás také žádáme o pomoc při přípravě tábořiště. Letošní přípravka se bude konat v sobotu 22.6. a budeme moc rády, když si uděláte čas. Ráno se sejdeme u Vojtěšky, kde budeme snášet věci z půdy a nakládat je do aut a po té pojedeme na tábořiště. Jestli máte auto, které byste mohli poskytnout, budeme moc vděčné. Zvané jsou samozřejmě i děti a kdyby se chtěl připojit i někdo jiný, také nám to moc pomůže. Bližší informace o přípravce a další důležité papíry k táboru pošleme.
Protože velké batohy a tašky se budou odvážet již na přípravku, prosíme o jejich doručení v pátek 21.6. mezi 17. a 19. hodinou do Vojtěšky. Jestli to časově nestíháte, dejte nám prosím vědět a nějak se dohodneme.
V pátek 17.5. od 18:00 proběhne ve Vojtěšce informační schůzka o táboře. Doporučujeme hlavně těm rodičům, jejichž dítě jede na tábor poprvé. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte zeptat!
Děkujeme a těšíme se na Vás!
Vedení Arachné

Milí rodiče,

z tábora přijedeme autobusem ve středu 18.7. mezi 16:30 a 17:00, v závislosti na rychlosti balení tábora a dopravě.

Po příjezdu budeme rády, když nám pomůžete přenést táborové věci zpět na půdu. Pokud budete moci, děkujeme za pomoc.

Milí rodiče,
posíláme první zprávy z tábora. Včera jsme v pořádku dorazily na tábořiště a postavily své stany. Práce nám šla pěkně od ruky, jak můžete vidět na přiložených fotkách. Všechno již stojí a táborovka je v plném proudu.

Zdravíme z Chobotu.

Milí rodiče, milé slečny,

na tábor budeme odjíždět 30.6.2018. Sraz bude v 7.15 na Hlavním nádraží u pokladen.

S sebou:
bezinfekčnost, okopírovanou kartičkou pojištěnce, souhlas s poskytováním informací o zdravotním stavu, popř. chybějící dokumenty (Přihláška, Potvrzení od lékaře)
Jídlo a pití na 1 den (oběd i večeře)
Kapesné (dle uvážení)
Pracovní oblečení
Pláštěnka
Svetr/mikina
Všechny léky, které dítě užívá
Pevné boty – půjdeme 7 km

Vzkazy
Previous Next
Latest on 19.05., 2:02

Sylvia Yewen: Happy New Year 2021

Dormanocd: Libraries of the Carolingian era). IN

Keyboard: Awesome Concrete Sausages

Fortressplt: (palimpsests). In the XIII-XV centuries in

»

Simple Calendar

Žádné události k zobrazení