Arachné 9922 A-TOM
Arachné 9922 A-TOM
Arachné 9922 A-TOM
Arachné 9922 A-TOM
Arachné 9922 A-TOM
Archiv článků

I přes celotýdenní nepříznivé počasí, jsme se – skupina šesti statečných, vydaly na vodu! Ve složení: Mája, Terezka, Aneťák, Berča, Keks, Míša.

Páteční den byl ve znamení komplikací. Díky zpoždění autobusu jsme nestihly navazující spoj. Vláček měl přifrčet až za značně dlouhou dobu :/ . Mezitím si Terezka vzpomene, že v Ledči (ono inkriminované město, kde nám vše došlo) že zde má známé. Velice ochotní lidé – nás svezli až do kempu v Kácově – hurá!

Sobotní den začíná slunečně. Po dvouhodinovém balení se konečně dostáváme na vodu! Maličko se bojíme. Zdoláváme 5 jezů, z toho jeden přenášíme – kdyby nás někdo viděl jistě by se podivil, kolik síly mají taková křehká děvčata! Z původních 17 kilometrů jsme vykouzlily 20 kilometrů. Utábořily jsme se ještě za světla 🙂 v polokempu Ledečko. Po dlouhém boji jsme zvládly rozdělat ohen a opéct si buřty a chleba + brambory pečené v popelu! I přes velké vyčerpání jsme si daly jednu hru aktivit a pak už jen prdění do spacáku. Skore dne: Berča dobrovolně skočila do Sázava pro své uplavané tričko – nenašlo se :/. Míša se při kotvení lodi rozhodla, že se nedobrovolně vykoupe. Pár mokrých kusů oblečení – háčkové to na jezech schytaly pořádně .)

Nedělní ráno bylo bolavé. Spaly jsme rekordně dlouho ale cítily jsme, že bychom to zvládly ještě déle. Vesele vyplouváme. Celou plavbu panuje veselá nálada. Oživujeme táborové písně – z plných plic! Dnes zdoláváme 4 jezy. Končíme odpoledne ve městě Sázava. Ani se netěšíme domů – byla to prostě bájočná voda a doufáme, že v září se nám podaří zorganizovat ještě jednu!

Děkuji všem za účast – bylo to bááájo!

Keks

1 komentář u Ohlédnutí za letošní 1. vodou

  • avatar
    Míša napsal:

    Ono inkriminované město bylo Vlašim 🙂 – jinak hezké shrnutí báječného víkendu 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Connect with Facebook

Vzkazy
Previous Next
Latest on 19.05., 2:02

Sylvia Yewen: Happy New Year 2021

Dormanocd: Libraries of the Carolingian era). IN

Keyboard: Awesome Concrete Sausages

Fortressplt: (palimpsests). In the XIII-XV centuries in

»

Simple Calendar

Žádné události k zobrazení