Arachné 9922 A-TOM
Arachné 9922 A-TOM
Arachné 9922 A-TOM
Arachné 9922 A-TOM
Arachné 9922 A-TOM
Archiv článků

Milí rodiče,

v neděli 13.5. se bude konat 12. ročník Na světě nejsme sami, dobročinné akce, které už po mnoha let pořádáme, spolu s klučičím oddílem Jeleni v areálu Břevnovského kláštera.

Letošní ročník bude věnován autismu – vybranými penězi podpoříme komunitní centrum Vítej, které sídlí v Hřebči za Prahou a stará se o osoby, postižené těžkou poruchou autistického spektra. Dále je akce podpořena Dětmi úplňku, iniciativa Petra a Petry Třešňákových.
Jak bude celý den probíhat?
Děti se sejdou v 8:15 u Vojtěšky. Spolu s Jelenama rozvěsíme plakáty a směrovací šipky po areálu, vynosíme potřebné věci apod. Také si děti pod vedením skupinových vedoucí připraví svoje stanoviště – po dvojicích nebo trojicích se budou starat o hru, kterou budou jiné děti během dne hrát.
V 9:00 začíná mše, kterou se celý den odstartuje pro veřejnost. Potom se děti a vedoucí vrátí ke stanovištím, kde se budou střídat podle pokynů vedoucí skupinek, aby mohly samy jít hrát hry k jiným stanovištím.
Celá akce končí v 15:00 vyhlášením tomboly. Podrobný program pro veřejnost je k dispozici na stránkách http://nasvetenejsmesami.cz/#program
 
Shrnutí:
Sraz: 8:15 u Vojtěšky
Konec: 15:00
S sebou: svačinu, pití, kapesné, potřebné věci pro jednotlivé hry (podle toho, jak se děti dohodly na schůzce), razítko (popř. fixu)
Pokud jste se nikdy akce nezúčastnili, na webu jsou k dipozici fotky z minulých ročníků. http://nasvetenejsmesami.cz/#archiv
Pokud máte doma nějaké hračky/omalovánky/puzzle apod., které bychom mohli využít jako odměny pro jiné děti, prosím pošlete je po dětech na schůzku.
Pokud rádi pečete/vaříte a chtěli byste akci více podpořit, upečte něco dobrého a pošlete to po dětech v neděli ráno.
Veškeré dotazy ráda zodpovím, buď po mailu arachne.tom@gmail.com nebo po telefonu 773 265 441.
Díky za pozornost, pokud jste dočetli až na konec. Také děkuji za pomoc vaší a vašich dětí. Má to smysl 🙂
Cecilie Hornof.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Connect with Facebook

Vzkazy
Previous Next
Latest on 19.01., 18:18

Annotationstwf: One of the most skilled calligraphers

Vintagexft: and 12 thousand Georgian manuscripts

Squierbtr: from lat. manus - "hand" and scribo - "I write") ]

Sylvia Yewen: Happy New Year 2021

»

Simple Calendar

Žádné události k zobrazení