Arachné 9922 A-TOM
Arachné 9922 A-TOM
Arachné 9922 A-TOM
Arachné 9922 A-TOM
Arachné 9922 A-TOM
Archiv článků

Vážení rodiče, vážené slečny,

  • Tábor se uskuteční 1. – 20. 7. na stejném místě jako loni, tudíž mezi vesnicemi Nebahovy a Vitějovice na Šumavě.
  • Cena tábora je 2 500 Kč/dítě (druhé dítě: 2 300 Kč, třetí dítě: 2 200 Kč). Pokud by nás chtěl někdo finančně podpořit a zaplatit za tábor víc, budeme jedině rády. Doporučená zvýšená cena je 3 000 Kč. Samozřejmě v případě, že by se tábor neuskutečnil, tak Vám plnou částku pošleme zpět. Platbu prosím uhraďte do 1.6. na účet: 296636381/0300 (jako variabilní symbol uveďte rodné číslo dítěte). Potvrzení o platbě Vám vystavíme na požádání.
  • Přihlášku a souhlas rodičů prosím odevzdejte do 15.5. alespoň oskenované a nejpozději k autobusu nám prosím doneste originály.
  • Rády bychom, aby se holky zúčastnily celého tábora, ale je nám jasné, že to není vždy možné. Aby nám odjezdy a příjezdy dětí nenarušovaly chod tábora doporučujeme, aby holky jely zezačátku. Dejte nám, prosím, vědět, pokud se vaše dcerka/dcerky zúčastní jen části, ideálně s datem příjezdu a odjezdu.
  • Batohy a těžké věci doneste prosím v pátek 25.6. mezi 17 a 18 hodinou do Vojtěšky. Ideálně ať mají holky sbaleno do zavazadla, které se dá snadno nést, v nejlepším případě do krosny. Pokud jedete na přípravku, stačí je vzít v sobotu.
  • Přípravka letos proběhne opět celý víkend, přestože práce není tolik jako loni. Shodly jsme se, že se nám loni líbil společně strávený večer. Převážně stavět budeme v sobotu 26.6., pokud počasí dovolí, tak si stejně jako minulý rok večer zahrajeme u táboráku na kytary a v neděli 27. 6. můžeme jít například společně na mši.
  • Sraz na přípravku bude v 8:00 u Vojtěšky, dejte nám prosím vědět, zda se chystáte jet a jestli nemáte přebytečná místa v autě, případně pokud sháníte odvoz.
  • Na tábor pojedeme autobusem společně s Jeleny. Sraz bude 1.7. v 7:30 na parkovišti u brány Břevnovského kláštera. S sebou: jídlo a pití na celý den, kdo ještě nedodal tak také originální verzi přihlášky a souhlasu s poskytováním informací o zdravotním stavu. Na sebe: pevné boty a skautský šátek (kdo má).
  • U autobusu prosím zdravotnicím (Téře nebo Máje) odevzdejte: bezinfekčnost s datem odjezdu, okopírovanou kartičku pojištěnce (kdo nám kopii dával loni, tak nemusí), pravděpodobně potvrzení o testu, ale vzhledem k tomu, že se okolnosti mění každým dnem, tak ještě dáme vědět, léky, které dítě pravidelně užívá, společně s papírkem, jak a kdy lék brát (nahlaste nám také prosím léky, které jsou holky, zvyklé brát samy, ať víme) a posudek o zdravotní způsobilosti (ten je také možné odevzdat na kterékoliv schůzce do tábora).
  • Na tábor ať si holky neberou mobil nebo jiné cennosti. Veškerá komunikace bude probíhat přes vedoucí (v neakutních případech prosím pište raději SMS).

S jakýmikoliv dotazy se na nás neváhejte obrátit.

Krásný den!

Mája

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Connect with Facebook

Vzkazy
Previous Next
Latest on 19.05., 2:02

Sylvia Yewen: Happy New Year 2021

Dormanocd: Libraries of the Carolingian era). IN

Keyboard: Awesome Concrete Sausages

Fortressplt: (palimpsests). In the XIII-XV centuries in

»

Simple Calendar

Žádné události k zobrazení